LED – Technologie

Světlo – nový rozměr 

Použití LED Technologie a světla je zásadním faktorem při navrhování prostorové estetiky a atmosféry. Pro vytvoření požadované atmosféry v místnosti má světlo rozhodující význam. Kromě samotného osvětlení lze pomocí moderní světelné LED technologie a luxusní keramiky nápaditě a elegantně dotvářet Vaše vysněné prostory. Máte možnost vytvořit prostor, který bude přesně odpovídat Vašim požadavkům a nárokům. Moderní technologie LED technologie osvětlení nabízí mnoho možností kreativního a dekorativního interiérového designu, který přesahuje  samotný účel jen jednoduchého osvětlení. Ať už potřebujete měkké, uvolňující světlo pro klidné prostory, neutrální světlo pro pracovní plochy nebo plně barevné pro dotvoření okolní atmosféry. Tak system Schlüter-LIPROTEC je navržena speciálně pro správné osvětlení na správném místě.

Jak postupovat u výběru správné LED technologie

Tak a teď už je vše ve Vašich rukou. Díky LED technologii od Schlüter-Systems s jejich produktem LIPROTEC máte dokonalou možnost vše ovládat. Můžete vybírat od základu ať už se jedná o různé tipy AL profilu v závislosti na kombinaci materiálu a různých tipech povrchu. Tak můžete vybírat různé teploty, barvy a druhy LED pásku. A nakonec se můžete rozhodnout jak to vše budete ovládat buď pomocí normálního vypínače nebo  pomocí dálkového radiového ovládání. Že je to pro Vás málo? Pokrok a nové technologie jsou Vám opravdu blízko, tak je pro Vás ideální ovládání pomocí aplikace přímo ve Vašem chytrém mobilu. A teď už Vám teprve celý systém umožní dát světlu opravdu ten nový rozměr. 

Pomůžeme Vám

Obáváte se jak to vše zvládnete. Nemusíte se ničeho obávat. S kompletním výběrem Vám pomůžeme od A do Z. Celý systém Vám dodáme včetně odborné montáže. Na celý systém jsme prošli odborným školením a tak umíme i jakýkoliv Váš dotaz zodpovědět. Máme za sebou už několik instalací. Samozřejmě Vám poskytneme veškeré vzorníky, aktuální katalogy a pomůžeme vše naplánovat. Více fotek z montáže najdete ve videu, fotogalerii nebo také . . . zde . . .  

Chceme, aby Váš zážitek z celého projektu byl opravdu ten nejlepší. 

LED Technologie