Systémové řešení balkonů a teras

Systém řešení balkonů a teras

Existují různé systémové řešení a možnosti jak vytvořit bezporuchovou konstrukci balkonů a teras. Která z nich bude vhodná a bezpečná pro použití na Vašem projektu? To už závisí na místních podmínkách a především na Vaších představách a přáních . Chcete klasicky lepenou dlažbu, přemýšlíte o možnosti kladení na terče a nebo třeba do štěrku ? Je jen na Vás jaký povrch se zvolíte. My pomůžeme s podkladem s jeho prvotním posouzením a návrhem řešení a s kompletní realizací.

Ukázka již provedených balkonů a teras

Umíme navrhnout a zrealizovat vhodné systémové řešení od společností Schluter-System. Přesně na míru vašemu projektu podle Vašich požadavků na systém pokládky, typ konstrukce, tak na povrchovou úpravu  a celkový vzhled.

Jaké systémové řešení zvolit . . .

Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem daného systému.  A ať už zvolíte inovativní kontaktní izolaci či kontaktní drenáž, nebo vsadíte na tradiční bitumenový pás, nemůžete udělat chybu. Můžeme Vám nabídnout veškerý sortiment v uceleném systému, který řeší veškeré detaily až do posledního bodu od kontaktní izolace až po odvodňovací okapní žlab. Komplexní řešení nabízíme u všech tipů konstrukcí. A konkrétní systém je už jen třeba propojit s precizní montáží a přesným zpracováním všech detailu.

Teď už se nemusíte obávat o kvalitu Vašeho vysněného projektu. 

Systémové řešení balkonů a teras