Podlahové a stěnové topení DITRA-HEAT

Systém podlahového a stěnového vytápění Schlüter-DITRA-HEAT

Schlüter-DITRA-HEAT je ucelený systém elektrického vytápění, který je možné instalovat jak na podlahy tak i na stěny. Získáme tak novy rozměr vytápění ve spojení s keramikou. Je založený na polypropylenové membráně s konstrukcí řezného hřbetu používané pro připojení topných kabelů a kotvícího rouna laminovaného na spodní straně. Jedná se o univerzální podklad pro obklady z keramických a kamenných dlaždic. Umožní separaci podkladové vrstvy, zajistí její vodotěsnost a vytvoří třeba i protihlukovou bariéru s přínosem až 13dB.

Můžete se spolehnout, že se jedná o dokonalé podlahové topení, jak ze strany vytápění tak i separačního řešení využívané pro dlažbu a podlahu z přírodního kamene. Systém DITRA-HEAT je vhodné aplikovat v případě renovačních a rekonstrukčních projektů,a to díky své extrémně nízké výšce pouhých 5,5mm. Výhodou je snadná instalace a flexibilní design. Velkou devizou systému je možnost vytvořit optimální tepelnou zónu jedinečnou pro Váš projekt.

Výhody systému podlahového vytápění Schlüter-DITRA-HEAT

  • Úspora času – nemusíte čekat na vyzrání podkladu, montáž folie je možná téměř okamžitě.
  • Neustálá kontrola nepřerušení kabelu – neustále provádím kontrolu funkčnosti kabelu během montáže. Díky Schlüter-DITRA-HEAT-E-CT
  • Kabel vedete tam kde potřebujete – větší flexibilita uspořádání a možnost snadno vytvořit optimální tepelné zóny.
  • Možnost okamžitého obložení – žádná čekací doba, hned se po položení pustíme do práce do práce!
  • Termická bariéra (NOVINKA) – snižuje kročejový hluk a umožňuje rychlejší zahřívání nad kabelem
  • Žádná vyrovnávací vrstva – ušetříte čas a peníze. Nemusíte instalovat vyrovnávací vrstvu před montáží dlaždic.
  • Rovnoměrné rozestupy – nevyžaduje žádné měření.

fotogalerie z montáže –

Jednoduchá instalační sada Schlüter-DITRA-HEAT

V balení je k dispozici kompletní sada boxů pro společné prostory. Obsahuje vše, co potřebujete k instalaci spolehlivého a zaručeného podlahového vytápění. Každá sada obsahuje termostat, montážní rohož a topný kabel. Systém lze snadno vodotěsně zajistit uzavřením spojovacích spár s páskou Schlüter-KERDI-KEBA a lepidlem Schlüter-KERDI-COLL. To vše s sebou přináší účelné vodotěsné řešení pro koupelny, sprchy a mokré prostory.

Sada DITRA-HEAT
Sada DITRA-HEAT
Podlahové a stěnové topení DITRA-HEAT